Slide background

Novosti

Zapažen nastup Doriana na 19-tom turniru Smrikva Bowl

Naš najmlađi natjecatelj i najveća teniska nada kluba, Dorian Vasung, sudjelovao je protekli tjedan na jednom od najprestižnijih međunarodnih turnira do 10 godina

Sjajan uspjeh Krešimira Ritza i Hrvatske reprezentacije

Na svjetskom ekipnom prvenstvo +35 koji se održavao od 21. do 26.04.2014 u Boca Ratonu na Floridi, USA. Ekipa u sastavu: kapetanica Sanja Žugaj, Krešimir Ritz, Alan Petrinić, Damir Šesto osvojila je izvrsno 9 mjesto na svijetu.

Još jedan turnir do 10g za Doriana

Na turniru dječaka do 10 godina koji je prošli vikend održan na terenima TK Hrvoje u Sesvetama, Dorian je ponovio uspjeh sa prethodnog turnira i ponovno zauzeo prvo mjesto.

Dorian osvojio turnir do 10g

Jedan od naših najmlađih natjecatelja, Dorian Vasung, prošli vikend je osvojio svoj treći turnir u karijeri, drugi ove sezone.

Krešimir Ritz seniorski viceprvak Hrvatske

Sjajne vijesti sa seniorskog dvoranskog prvenstva Hrvatske – Krešo nas je ponovo obradovao i osvojio je drugo mjesto na dvoranskom seniorskom prvenstvu Hrvatske održanom u NTC u Zagrebu