Slide background

NovostiInstagram HATK MladostFacebook HATK Mladost

1. HEP Hrvatska seniorska teniska liga – Final Four

Tenisači HTK Zagreba obranili su naslov pobjednika HEP Prve hrvatske seniorske teniske lige nakon što su u finalu završnog turnira (Final Foura) održanom na terenima HATK Mladosti svladali sastav TK Chromos-Savice s 5:0. U razigravanju za treće mjesto Ponikve su svladale HATK Mladost s 4:1.

Ekipno prvenstvo Zagreba za djecu do 10 godina

Na teniskim terenima HATK Mladost u Sportskom parku Mladost od 29.8.-31.8.2020. održano ekipno prvenstvo Zagreba u organizaciji HATK Mladost. Pobjedu na ekipnom prvenstvu Zagreba odnijela ekipa TK iTeam koja je finalu pobijedila TK Zagi.

U12 Regionalno prvenstvo Zagreba 2020

Na teniskim terenima HATK Mladost u Sportskom parku Mladost održano je Regionalno prvenstvo Zagreba za  djevojčice i dječake U12. Na turniru je sudjelovao 69 natjecatelja i natjecateljica u konkurenciji do 12 godina.

Finale Doriana Vasunga na Tennis Europe

Naš je mladi as došao sve do finala u kojem je izgubio od sunarodnjaka Mateja Dodiga, ali iznimno smo ponosni na odličan tjedan i 2 odlične i teške pobjede koje je Dodo izborio u četvrtfinalu, odnosno polufinalu.

Zagrebački masters za djecu do 10 godina

Na teniskim terenima HATK Mladost u Sportskom parku Mladost održan je Regionalni masters Zagrebačke regije za djecu do 10 godina. U konkurenciji djevojčica i dječaka natjecalo se po 16 najbolje plasiranih malih tenisačica i tenisača na rang listi Zagrebačkog teniskog saveza. U konkurenciji djevojčica slavila je naša mlada teniska nada Mia Taslak.

Mladost Open 2019

Na teniskim terenima HATK Mladost u Sportskom parku Mladost održan je teniski turnir Mladost Open 2019 iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza u konkurenciji juniora i juniorki U18. Turnir je to sa dugom tradicijom koji se već dugi niz godina održava u našoj organizaciji.